Ondřej Bruna

asistent rektora

* 1985

Absolvent oboru Řídící technika Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze. V současné době postgraduální student na Katedře měření, disertační práce se zabývá analýzou interakce pilotů s asistenčními systémy v kritických situacích na palubách malých letadel. Jako aktivní student byl členem ISC (International Student Club) a pomáhal zahraničním studentům přizpůsobit se životu v České republice, sám později absolvoval zahraniční stáž ve Spojených státech a v Makedonii (FYROM). Kromě práce na univerzitě se zabývá doplňujícími aktivitami: je členem mezinárodní organizace Space Generation Advisory Council, kde zastává úlohu NPoC (National Point of Contact) pro Českou republiku a při organizaci kongresu Space Generation Congress 2010 v Praze působil jako asistent hlavního zahraničního organizátora. V této činnosti pokračuje i jako asistent rektora Akademické duchovní správy.