4. března 2015 od 20,00 Prof. Lubomír Mlčoch: Plánované stárnutí zařízení aneb nezbytná součást průmyslové evoluce

Je vzdálenost mezi technikou, etikou a ekonomikou opravdu tak propastná, jak se některým studentům technických oborů zdá? Je tedy zbytečné, aby se technici těmito otázkami zabývali? A jak s tím vším souvisí pokrok, globalizace, konzum a jiné mantry současného světa? Diskuse nejen o tom s předním českým ekonomem, někdejším poradcem prezidenta Havla, ale i profesním kolegou prezidentů následujících, děkanem Fakulty sociálních studií Univerzity Karlovy v Praze, Prof. Ing. Lubomírem Mlčochem, CSc., členem Papežské akademie společenských věd, bude jistě zajímavá.

Místo: Bartolomějská 9a, Praha 1 - v kryptě pod kostelem svatého Bartoloměje (3 minuty od stanice metra Národní třída)