Píseň za chudého chlapce (Filmová kavárna 12. 5. 2014)

Drama
Velká Británie / Dánsko / Španělsko, 2003, 100 min
Režie: Aisling Walsh

Registrujte se (zdarma) kvůli omezené kapacitě ve formuláři http://goo.gl/8W8RLE

Začátky vždy ve 20,00. Akce se koná v kinosálku v CIPSu ČVUT (Centrum informačních a poradenských služeb ČVUT) Bechyňova 3, Praha 6. Formuláře pro bezplatnou registraci (z důvodu omezené kapacity) jsou přístupné týden před akcí. Projekce jsou pouze pro studenty ČVUT.

Filmová kavárna je společným projektem ADS a CIPS ČVUT v Praze.