Pravidelné úterní společenství na kolejích na Strahově

Bydlíš či nebydlíš na Strahově? Jsi student či alumni? Ano? Zveme tě do společenství mezi nové kamarády a kamarádky. Již více než 15 let se vždy v úterý ve 20,00 během celého roku na kolejích na Strahově schází společenství studentů a studentek bydlících nejen na Strahově. V modlitebně na bloku 8 v prvním mezipatře začínáme vždy mší svatou, následuje modlitba nešpor a potom diskuze u jídla a pití. Někdy diskutujeme o nějakém tématu nebo přijde zajímavý host. Mše svaté celebruje otec Vladimír Slámečka, rektor Akademické duchovní správy ČVUT. Koná se pod záštitou Křesťanského klubu Studenstké unie ČVUT.