doc. Josef Jettmar: Zakladatel ČVUT Christian Josef Willenberg aneb ”Když archivy promluvily”

O výsledcích svého výzkumu o založení ČVUT bude hovořit prorektor ČVUT doc. Josef Jettmar ve středu 15. října od 20,00 v kryptě kostela sv. Bartoloměje na Praze 1 (Bartolomějská 9a). Přijďte si poslechnout jednoho z nejlepších řečníků z celého ČVUT, který bude hovořit o výsledcích svého výzkumu o Prof. Willenbergovi. Kdo byl tento muž, kterého považujeme za zakladatele nejstarší technické univerzity v Evropě? A jak vypadaly počátky ČVUT, když Prof. Willenberg učil ve svém bytě prvních 12 studentů? Dozvíte se na přednášce a diskuzi s titulem "Když archivy promluvily ..." Přednáška se koná v rámci cyklu Ve středu ke Středu Akademické duchovní správy ČVUT v Praze.