Zkoušky sboru do konce semestru

Ve středu 28.11. bude sbor ADS doprovázet nejen mši sv., ale během večerního programu v rámci cyklu Ve středu ke Středu (Modlitba prakticky) přednese i několik zpěvů z Taizé. Prosím, abyste se na zkoušku sboru v 18:30 dostavili v hojném počtu, a náš zpěv při modlitebním ztišení tak mohl být patřičně důstojný. Řekněte o této nabídce kolegům-studentům z ČVUT i jiných VŠ a přiveďte je s sebou, rádi je uvítáme!

Další středu (5.12.) budeme nacvičovat písně na závěrečnou středeční studentskou mši tohoto kalendářního roku (19.12.) – bude se jednat o adventní zpěvy, z nichž některé budou poněkud náročnější, proto neváhejte a zúčastněte se našeho nácviku (tím spíš, že 12.12. se zkouška sboru konat nebude!). I v tomto případě dejte, prosím, vědět Vašim kamarádům – odměnou nám může být kvalitní zpěv, který významně přispěje k duchovnímu prožití bohoslužby v době vrcholícího adventu.

Z bezpečnostních důvodů se během zkoušek sboru (od 28.11.) bude zamykat vchod do kostela z Bartolomějské ulice. Kdo z Vás přijde na zkoušku později, prozvoňte Martina Berana, sbormistra, na jeho telefon (775151822) a někdo Vám přijde odemknout.

• Ne 21:00 Matka Boží před Týnem (hudební doprovod pod vedením Martina Berana )

• přednášky cyklu konají v kryptě kostela,sledujte události na stránkách a facebooku

• 19:30-21:30 (info u trenéra sportovního klubu ADS na tel. 284691528)

Zobrazit na mapě