OtevřenáVíra

Je možné sdílet víru bez omezení?

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


projekt:jak-se-zapojit

Jak se zapojit

Propagace projektu

Jako každý větší projekt, i OtevřenáVíra potřebuje propagaci, aby o ní věděli jak uživatelé, tak i autoři a projekt mohl sloužit co nejlépe a co největšímu počtu lidí.

Působení na držitele autorských práv

Uvolňování děl k jejich šíření není zvykem, navíc ho mnoho velkých společností držících autorská práva kvůli vlastním zájmům démonizuje, takže se předpokládá, že bude mít mnoho autorů obavy dílo zveřejnit. Je proto potřeba, aby jim jejich blízcí vysvětlili, že se není čeho bát.

Zapojení do realizačního týmu

Činnost realizačního týmu zatím nebyla plně vymezena, jisté ale je, že v něm je hodně místa pro seberealizaci. Realizační tým má na starosti získávání nového obsahu, jeho filtrování, třídění, zpracování, hodnocení a následné šíření; komunikuje s uživateli služeb i autory a dalšími stranami; propaguje a řeší další očekávané i nečekané situace.

Analýza, vývoj a testování webu

Tato skupina, jako jediná, vyžaduje odborné znalosti. Pokud ony znalosti máte a chcete se zapojit nebo třeba jen navrhnout vylepšení, neváhejte, prosím, kontaktovat příslušnou osobu.

Sponzorství autorů děl

V současné době ještě žádné sponzorství neprobíhá. Samotný projekt bude, zdá se, finančně soběstačný, sponzorovali by se ale autoři kvalitních děl, aby si mohli dovolit je vytvářet a následně uvolňovat. Pokud máte zájem sponzorovat nebo být sponzorován(a), kontaktujte, prosím, odpovědnou osobu.

projekt/jak-se-zapojit.txt · Poslední úprava: 28.06.2012 13:34 (upraveno mimo DokuWiki)