Vidíte-li tento text, pravděpodobně Vám prohlížeč blokuje kaskádové styly této stránky. Překonfigurujte si ho, prosím (Adblock: @@|ads.cvut.cz). Nevíte-li si rady, obraťte se na správce stránek.

ADS ČVUT

Akademická duchovní správa

Strahovské společenství

Bydlíš či nebydlíš na Strahově? Jsi student či alumni? Ano? Zveme tě do společenství mezi nové kamarády a kamarádky. Již více než 15 let se vždy v úterý ve 20,00 během celého roku na kolejích na Strahově schází společenství studentů a studentek bydlících nejen na Strahově. V modlitebně na bloku 8 v prvním mezipatře začínáme vždy mší svatou, následuje modlitba nešpor a potom diskuze u jídla a pití. Někdy diskutujeme o nějakém tématu nebo přijde zajímavý host. Mše svaté celebruje otec Vladimír Slámečka, rektor Akademické duchovní správy ČVUT. Koná se pod záštitou Křesťanského klubu Studenstké unie ČVUT.

 

Přijetí našich dvou členů do katechumenátu

Při prvním setkání v postní době jsme přijali dva naše členy do katechumenátu. Čeká je poslední období před slavnostním přijetím svátosti křtu

 

17.2.2015 - Masopustní úterý na Strahově

Přijď s námi oslavit masopustní úterý!

Začínáme ve 20:00 bohoslužbou,
poté následuje společná modlitba a následně volná diskuze na aktuální témata. Při té nechybí jídlo a pití, jak už to patří k setkání studentů.

Modlitebna Křesťanského klubu SU, Blok 8 Strahovských kolejí, 1. mezipatro (nad vrátnicí)