Vidíte-li tento text, pravděpodobně Vám prohlížeč blokuje kaskádové styly této stránky. Překonfigurujte si ho, prosím (Adblock: @@|ads.cvut.cz). Nevíte-li si rady, obraťte se na správce stránek.

ADS ČVUT

Akademická duchovní správa

Velikonoce v Sepekově

Milí přátelé, zveme Vás na už tradiční velikonoční "akci", která se tentokrát uskuteční v Sepekově, v krásném jihočeském městečku ležícím mezi Milevskem a Táborem. Bydlet budeme na faře, která nám bude celá k dispozici, budeme chodit na výlety, ale i slavit Velikonoce.

A kdo bude chtít, může se účastnit všech velikonočních obřadů v místním poutním kostele, který je nazýván "Svatou Horou" Jižních Čech ... (velikonoční obřady samozřejmě budeme slavit s P. Vláďou Slámečkou ;-) ).

Akce je plánována od večera Zeleného čtvrtku do velikonočního pondělí, nicméně odjezd i příjezd je možné naplánovat individuálně podle Vašich možností. A s sebou si samozřejmě můžete vzít svoje slečny/chlapce, kamarády ... ;-). Bližší info (jídlo, pití atd.) a přihlášky v soukromé zprávě nebo na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 603 713 363 ! Těšíme se, že společně prožijeme letošní Velikonoce! Vláďa a celý ADS tým.

Pravidelné události

Bohoslužby

  • St 19:00, kostel sv. Bartoloměje Praha 1 Bartolomějská 9a 

Ve středu ke Středu

  • Každou středu po mši svaté si jdeme sednout do rekeftáře kláštera, kde je i drobné pohoštění. 
  • Případné přednášky se konají v kryptě kostela, sleduj tak události na našich stránkách a facebooku ;-)

Sportovní večer

  • dle dohody, bazén, badminton, bowling. Pro více informací nás kontaktuj.

Více

Lokace

 

50.082954,14.417249

Zobrazit na mapě

Kostel sv. Bartoloměje
Bartolomějská ulice
Praha 1
Staré Město

Kostel sv. Bartoloměje